Interviews tijdelijke huurders Vogeldorp

Volgens verwachtingen van De Key zal in 2030 ongeveer 50% van de huurders in Vogeldorp bestaan uit tijdelijke huurders, die huren op basis van een tijdelijk huurcontract van 5 jaar. Op dit moment zijn er ongeveer 15 van zulke contracten in Vogeldorp.

Verenigd Vogeldorp probeert alle tijdelijke huurders kort te interviewen. Dat is al bij een groot aantal gelukt. Op basis daarvan zal een kort rapport worden gemaakt voor gesprekken daarover met De Key en andere partijen.

Bent u of kent u een tijdelijke huurder in Vogeldorp, een ‘starter’ die een huurcontract heeft voor 5 jaar, en heeft Verenigd Vogeldorp u nog niet uitgenodigd voor een interview? Reageer dan s.v.p. onderaan dit bericht, dan nemen we contact op.

Doe dat snel want Verenigd Vogeldorp is bijna klaar en het liefst kunnen we alle tijdelijke huurders in het dorp meenemen in het onderzoek.

Ook interessant: